Katarzyna Gembalik

Marzec 24, 2011  //  Kategoria: Goście

Katarzyna Gembalik- zafascynowana Azją młoda podróżniczka wraz z Mikołajem Książkiem otrzymali nagrodę na festiwalu KOLOSY za przyjechanie pakistańska ciężarówką z Quetty w Pakistanie do Warszawy. Na festiwalu w Bydgoszczy przedstawią swój inny ciekawy pomysł… WEST MAN-WOMAN 2009-Katarzyna Gembalik

‘Na początek lądowa podróż przez Sybir ruskim motorem. Plan był prosty, zaś realizacja niczym rosyjska ruletka. Błękitny rumak wypełniony częściami zdobytymi za litr wódki przebijał się przez bagna Syberii, ale na granicy z Kazachstanem został uznany za nielegalny. Następnie pojawił się 32-letni samochód marki moskwicz. Podróżnicy obcinają mu dach i przerabiają na kabriolet. Udają się w drogę przez wysychające Jezioro Aralskie, Kirgistan i Uzbekistan. Po 8 tys. km auto pada i zostaje porzucone na środku pustyni. Ekipa rusza dalej autostopem.

One Response to “Katarzyna Gembalik”

  1. Lynda Gauer :

    Good website! I really love how it is easy on my eyes and the data are well written. I am wondering how I might be notified when a new post has been made. I’ve subscribed to your RSS which must do the trick! Have a great day!