Konkurs

Dziękujemy za mnóstwo nadesłanych do nas prac konkursowych! Jury w składzie Arkadiusz Blachowski- kustosz Muzeum Fotografii, wybitny bydgoski fotografik oraz Arkadiusz Wojtasiewicz- fotograf Gazety Wyborczej oraz laureat konkursu Grand Press Photo wybrali 20 najlepszych prac, a spośród nich wyłoniono 3 najlepsze i jedno wyróżnienie. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w sobotę podczas trwania festiwalu.

Zdjęcia z wystawy będą do kupienia podczas ostatniego dnia festiwalu, a cały dochód z ich sprzedaży zostanie przeznaczony na biedną społeczność regionu rzeki Sepik w Papui Nowej Gwinei. Każda osoba, która zakupi zdjęcie otrzyma pocztówkę z dalekiej Papui.

Jeden konkurs już za nami, a w pozostałych będzie mógł uczestniczyć każdy kto przybędzie do APK 13-14 maja. ZAPRASZAMY!

———————————————————————————————————————–

Zapraszamy wszystkich uczestników, prelegentów, gości festiwalu do uczestnictwa w festiwalowym konkursie fotograficznym. Najlepsze zdjęcia stworzą wystawę fotografii, która zostanie powieszona na terenie festiwalu. Zdjęcia zostaną później sprzedane, a cały dochód zostanie przeznaczony na biedną społeczność regionu rzeki Sepik w Papui Nowej Gwinei.

Głównym celem konkursu jest prezentacja różnych zwyczajów, stylów życia, religii i odmiennych światopoglądów spotkanych przez autorów prac w różnych częściach naszego globu.

KONKURS ZAKOŃCZONY.