Małgorzata Adamaczyk i Bartosz Majchrzak

Kwiecień 01, 2011  //  Kategoria: Goście

Małgorzata Adamczyk – Pasjonatka podróży, szczególnie po Afryce. Wyprawa z plecakiem po Bliskim Wschodzie zainspirowała ja do podróżowania w inny sposób. Od zawsze zafascynowana Afryką, jej krajobrazami,  ludźmi tam żyjącymi.  W wolnym czasie poświęca sie malowaniu. Na co dzień pracuje w finansach.

Bartosz Majchrzak – rodowity Bydgoszczanin, który sporą cześć swojego życia spędził za granicą (14 lat), od małego walizki i torby nie były jemu obce, które później przekształciły się w plecak z śpiworem i karimatą. Już w wieku 17 lat zaczął podróżować i mam nadzieję, że będzie mu dane długo jeszcze cieszyć się swoją pasją. Na co dzień trener piłki nożnej obecnie trenuje dzieci w klubie GLKS Sielsko, co obok podróżowania jest jego drugą pasją.

„Afryka Wschodnia w moich oczach”- Małgorzata Adamczyk i Bartosz Majchrzak-. Opowieść o Afryce Wschodniej widzianej oczami bydgoskich podróżników, o tym jak ją odczuwali, co tam przeżyli kiedy rozpoczęli podróż w Kenii a zakończyli na Zanzibarze.

One Response to “Małgorzata Adamaczyk i Bartosz Majchrzak”

  1. Zaproszenie :

    [...]  „Afryka Wschodnia w moich oczach”- Małgorzata Adamczyk i Bartosz Majchrzak-. Opowieść o Afryce Wschodniej widzianej oczami [...]