FUNDACJA DUENDE FLAMENCO

Maj 04, 2012  //  Kategoria: Goście

FUNDACJA DUENDE FLAMENCO powstała przede wszystkim by promować i wspierać przedsięwzięcia kulturalne związane z poznawaniem kultur i tradycji narodów świata w szczególności promowanie kultury flamenco, hiszpańskiej i iberoamerykańskiej. Fundacja swoje zadania realizuje poprzez organizację Duende Międzynarodowego Festiwalu Flamenco, koncertów, kursów, pokazów i wystaw fotografii, prowadzenie klubu, szkoły dla miłośników muzyki i tańca flamenco.

www.flamenco.bydgoszcz.pl

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na warsztaty tańca FLAMENCO w piątek 18 maja na APK (zapisy na adres podroznicy(małpa)byd.pl) oraz na spektakl taneczny Fundacji Duende, który odbędzie się podczas GALI OTWARCIA FESTIWALU, w Miejskim Centrum Kultury w Bydgoszczy o 19.30. To będzie niepowtarzalny dzień z flamenco i podróżami!! (szczegóły w zakładce PROGRAM)

One Response to “FUNDACJA DUENDE FLAMENCO”

  1. II Bydgoski Festiwal "Podróżnicy" 2012 » Blog Archive » PODRÓŻE+FLAMENCO=PASJA :

    [...] Czym jest FLAMENCO? Jak się tańczy, skąd pochodzi, a może zostanie Twoją nową pasją? Przyjdź na warsztaty Flamenco i przekonaj się sam! 18 maj- piątek- warsztaty tańca na terenie APK, a wieczorem podczas Gali Otwarcia Festiwalu w MCK, niepowtarzalny spektakl taneczny Flamenco w wykonaniu Fundacji DUENDE. Czytaj więcej… [...]