Alex Jaskółowska

podróżniczka, blogerkaAlex Jaskółowska

Alex Jaskółowska – podróżniczka, blogerka, psycholożka i autorka książek. Od 15 lat jest w nieustającej podróży dookoła świata. Do tej pory odwiedziła 6 kontynentów i ponad 100 krajów.  Przez wiele lat żyła, studiowała i pracowała m.in. w Stanach Zjednoczonych, Australii, Japonii, Korei Południowej, Tajlandii, Kostaryce, Włoszech i Hiszpanii. Od 2016 roku prowadzi międzynarodowy blog o podróżach i wyjątkowych miejscach na świecie: Travel and Keep Fit. 
 
Jako jedyna blogerka podróżnicza z Polski ma tak szeroko zakrojone międzynarodowe projekty i współpracuje globalnie z destynacjami na całym świecie, udowadniając że w branży podróżniczej nie ma granic i pasję do podróżowania można przekuć w życie i pracę marzeń.
Autorka "Biblii Blogera i twórcy online - jak podróżować po świecie i zarabiać na tym miliony" - największego na rynku kompendium wiedzy o zarabianiu na podróżach dla twórców i podróżników.

BLOG: www.travelandkeepfit.com

INSTAGRAM: @travel_and_keep_fit

Biblia Blogera i twórcy online: www.bibliablogera.pl

 
Opis prezentacji: Jak podróżować po świecie i zarabiać na tym miliony?
 

Jeśli marzysz o tym, żeby Twoja pasja do podróżowania zmieniła się nie tylko w styl życia, ale pracę marzeń, to jest to prelekcja dla Ciebie. Podzielę się w niej moim doświadczeniem budowania od zera marki osobistej w oparciu o podróże. Blog Travel and Keep Fit założyłam w 2016 roku. Samodzielnie zbudowałam wokół niego międzynarodową markę i milionowy biznes, współpracując z ponad 200 agencjami turystycznymi, tourism boards i biurami podróży na całym świecie – od Karaibów, Stanów Zjednoczonych i Ameryki Środkowej, po Europę, Afrykę, Indie i Azję, a także ponad 300 luksusowymi hotelami i znanymi markami – od lifestylu po technologię. Opowiem o tym, czy obecnie realnie da się żyć z podróżowania i jakie komponenty, strategie oraz umiejętności są potrzebne, by podróżować po całym świecie i sprawić, żeby jeszcze Ci za to płacili. Gwarantuję, że wielokrotnie Cię zadziwię i obalę wiele mitów krążących o zarabianiu na podróżach. PS.: Mnie też od początku mówili, że tego nie da się zrobić! Do zobaczenia!

 

 

Nasi sponsorzyPartnerzy festiwalu

Wydarzenie współfinansowane ze środków miasta Bydgoszczy

Wydarzenie współfinansowane przez Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego

Partner Festiwalu Podróżnicy
Partnerzy Festiwalu

        

 

                            
 

 

Partner Główny Festiwalu Podróżnicy

 

 

Wydarzenie współfinansowane ze środków Miasta Bydgoszczy

                                                                    Wydarzenie współfinansowane z Samorządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego