2 festiwalowe dni
Zgłoś się już dziś!

15-16 września 2023, Festiwal Podróżnicy, Bydgoszcz

Czytaj więcejZobacz filmik

O imprezie Bydgoski Festiwal Podróżnicy

Największe święto podróżnicze w Bydgoszczy. To doskonała okazja spotkania i porozmawiania z pasjonatami podróży. Coroczna okazja do zobaczenia przepięknych fotografii, filmów, relacji a nawet zasmakowania kuchni świata! Każda edycja to także nagrody im. Tony'ego Halika za inspirujące projekty, podróżnicze pomysły i pokazanie prawdziwego świata.

Podróżować to żyć. Podróże są jak ożywcza kąpiel dla umysłu, jak rysunek Medei, który sprawia, że znów jesteś młody. (с) Hans Christian Andersen
 Pięknie jest marzyć, ale jeszcze lepiej marzenia realizować. Przeżyjcie z nami niesamowitą podróż przez kontynenty w dniach 15-16 września 2023 w Fabryce Lloyda! Miejscu, które pokochali nasi goście a naszemu festiwalowi zdecydowanie miejsce to pozwoliło się rozwinąć!
Bydgoski Festiwal Podróżnicy odbywający się od 2011 roku to idealna okazja do podróżniczych inspiracji, zgłębienia wiedzy na temat ciekawych regionów, poznania pasjonatów, inspirujących podróżników, autorów książek podróżniczych. To okazja do udziału w różnorodnych warsztatach. To okazja by przemierzyć świat z pozycji widza a kto wie - może wkrótce sam wyruszysz w drogę... Krótko mówiąc, celem festiwalu jest inspirowanie siebie nawzajem i dzielenie się globtroterską wiedzą w przyjaznej atmosferze – i to bez względu na wiek, płeć lub dotychczasowe doświadczenia podróżnicze czy budżet przeznaczany na wyprawę.

NasiPrelegenci

Adam Bielecki
polski taternik, alpinista, himalaista
Malwina i Karolina
organizatorki
Rafal Fronia
Romantyk Gór Wysokich

Nie przegap niczegoProgram festiwalu

Zgłoś się już dziś!
​Wypełnij formularz w zakładce HALIKI

lub kliknij tutaj : HALIKI 

 

Zgłoś się już dziś!
​Wypełnij formularz w zakładce HALIKI

lub kliknij tutaj : HALIKI

wystawa fotografii o Bydgoszczy  
   
   

Nasi sponsorzyPartnerzy festiwalu

Wydarzenie współfinansowane ze środków miasta Bydgoszczy

 

        

 

     

 

Partner Główny Festiwalu Podróżnicy

 

 

Wydarzenie współfinansowane ze środków Miasta Bydgoszczy