Mexico magico- Anna Lewandowska

Sierpień 30, 2021  //  Kategoria: Aktualności, Goście
Pierwszy dzień festiwalowych prezentacji otworzy w piatek o 15.00 Bydgoszczanka- Anna Lewandowska (Anka Kokosanka), która zabierze Was prosto do magicznego Meksyku. Jej prezentacja pt.”Mexico magico – w krainie bogów, magów i szamanów” to podróż wgłąb siebie … Oprócz przepięknych widoków i niesamowitych doświadczeń m.in. pływaniu z krokodylem w cenocie… dowiecie się skąd bije energia Meksyku- i skąd ta magia ? Jedno jest pewno kto zasmakował raz Meksyku pragnie tam wrócić jeszcze raz i raz!

Dla Ani – „Wyprawa do miejsc mocy w Meksyku nauczyła mnie, że pomimo tylu wrażeń dla zmysłów w postaci pięknych plaż, pysznego jedzenia itp., jakie człowiek jest w stanie sobie zapewnić podczas wyjazdów, podróż w głąb siebie może być jeszcze piękniejszą podróżą niż wszystkie inne. Im bardziej wzmacniamy swoje więzi z naturą, tym bardziej natura wspiera nas, pomaga pokonywać trudności, abyśmy mogli w pełni korzystać z Życia na planecie Ziemia.”
Ania Lewandowska na co dzień uczy jogi, jest zapaloną podróżniczką- jak sama dodaje- „Odkąd pamiętam zawsze podróżowałam. Co chwilę gdzieś indziej, co rusz nowe państwo, nowy region, nowi ludzie, nowe przygody. Globalna pandemia spowodowała ogromny chaos w podróżowaniu. Spowodowała również chaos w mojej głowie. W tym totalnym stanie dezorientacji znalazłam najlepsze rozwiązanie – przeżyć kolejną piękną przygodę!”
Zapraszamy Was serdecznie właśnie na Meksykańską przygodę już w piątek 10 września od 15.00!
Pełen program na naszej stronie!
Planujcie największy podróżniczy weekend w regionie:)

Skomentuj