Ruszamy za tydzień!!

Wrzesień 02, 2021  //  Kategoria: Aktualności
Spotkanie z himalaistą Leszkiem Cichym, ambasadorką festiwalu Elżbietą Dzikowską, podróżnikiem Przemek Kossakowski oraz autorem książek Łukaszem Wierzbickim to tylko 4 z 16 NIESAMOWITYCH PREZENTACJI podróżniczych podczas największego podróżniczego weekendu w kujawsko-pomorskim już 10/11 września w Fabryka Lloyda!
Co więcej spotkania z prelegentami to nie jedyne atrakcje podczas festiwalu który startuje już za tydzień!

—> W czwartek 9 września o 18.00 darmowy FOTOSPACER po centrum miasta z fotografem Przemysławem Jakubczykiem z Olympus Polska – start spod bydgoskiej makiety pod spichrzami- ul. Mostowa (nie ma zapisów- weź aparat i wpadaj złapać GOLDEN HOUR 🙂
—>W sobotę zapraszamy na Warsztaty fotograficzne „Długie czasy naświetlania w fotografii podróżniczej” 2 grupy o 12.00 i 14.00 (1,5h- koszt 20zł od os. można się jeszcze zapisać festiwalpodroznicy@gmail.com)
—> W piątek i w sobotę losowanie wspaniałych nagród rzeczowych- 2 rowery ufundował BNP Paribas Bank Polska oraz voucher na wynajęcie mega kampervana od Bydgoskiego Biura Podróżników- Flugo Pl do tego książki od Bezdroża, sakwy od Crosso i oczywiście festiwalowe gadżety!
—> Wystawy fotografii p. Elżbiety Dzikowskiej i bydgoskiego fotografa Piotr Ulanowski !
—> Liczne stoiska m.in. z książkami, gadżetami, pamiątkami z podróży, darmowa FOTOBUDKA i wiele więcej!
Kto otrzyma Halika dowiecie się podczas GALI wręczenia Halików w sobotę o 20.45, a potem zostańcie na BALU PODRÓŻNIKA i bawcie się z nami do białego rana w klimatycznej Fabryce Lloyda:))
Zapraszamy!!!
Kto z nami będzie??

Skomentuj