Alex Jaskółowska na Festiwalu 2023

podróżniczka, blogerkaAlex Jaskółowska na Festiwalu 2023

Alex Jaskółowska – podróżniczka, blogerka, psycholożka i autorka książek. Od 15 lat jest w nieustającej podróży dookoła świata. Do tej pory odwiedziła 6 kontynentów i ponad 100 krajów.  Przez wiele lat żyła, studiowała i pracowała m.in. w Stanach Zjednoczonych, Australii, Japonii, Korei Południowej, Tajlandii, Kostaryce, Włoszech i Hiszpanii. Od 2016 roku prowadzi międzynarodowy blog o podróżach i wyjątkowych miejscach na świecie: Travel and Keep Fit. 
 
Jako jedyna blogerka podróżnicza z Polski ma tak szeroko zakrojone międzynarodowe projekty i współpracuje globalnie z destynacjami na całym świecie, udowadniając że w branży podróżniczej nie ma granic i pasję do podróżowania można przekuć w życie i pracę marzeń.
Autorka "Biblii Blogera i twórcy online - jak podróżować po świecie i zarabiać na tym miliony" - największego na rynku kompendium wiedzy o zarabianiu na podróżach dla twórców i podróżników.

BLOG: www.travelandkeepfit.com

INSTAGRAM: @travel_and_keep_fit

Biblia Blogera i twórcy online: www.bibliablogera.pl

 
Opis prezentacji: Jak podróżować po świecie i zarabiać na tym miliony?
 

Jeśli marzysz o tym, żeby Twoja pasja do podróżowania zmieniła się nie tylko w styl życia, ale pracę marzeń, to jest to prelekcja dla Ciebie. Podzielę się w niej moim doświadczeniem budowania od zera marki osobistej w oparciu o podróże. Blog Travel and Keep Fit założyłam w 2016 roku. Samodzielnie zbudowałam wokół niego międzynarodową markę i milionowy biznes, współpracując z ponad 200 agencjami turystycznymi, tourism boards i biurami podróży na całym świecie – od Karaibów, Stanów Zjednoczonych i Ameryki Środkowej, po Europę, Afrykę, Indie i Azję, a także ponad 300 luksusowymi hotelami i znanymi markami – od lifestylu po technologię. Opowiem o tym, czy obecnie realnie da się żyć z podróżowania i jakie komponenty, strategie oraz umiejętności są potrzebne, by podróżować po całym świecie i sprawić, żeby jeszcze Ci za to płacili. Gwarantuję, że wielokrotnie Cię zadziwię i obalę wiele mitów krążących o zarabianiu na podróżach. PS.: Mnie też od początku mówili, że tego nie da się zrobić! Do zobaczenia!

 

 

Nasi sponsorzyPartnerzy festiwalu

Wydarzenie współfinansowane ze środków miasta Bydgoszczy

Wydarzenie współfinansowane przez Województwo Małopolskie

        

 

                            

 

Partner Główny Festiwalu Podróżnicy

 

 

Wydarzenie współfinansowane ze środków Miasta Bydgoszczy