Haliki

Statuetki im. Tony’ego Halika to honorowe nagrody przyznawane dorocznie przez Kapitułę Bydgoskiego Festiwalu „Podróżnicy” za zrealizowaną inspirującą podróż, pasjonującą wyprawę, ciekawą akcję podróżniczą czy projekt podróżniczy. Wyjazd musi być ukończony do 3 lat przed zgłoszeniem do konkursu. Zapraszamy Was serdecznie do zgłaszania swoich projektów!

Nagrody im. Tony’ego Halika wręczane są podczas organizowanego corocznego festiwalu podróżniczego w Bydgoszczy, za inspirujące podróże i opowieści odbyte w ostatnich 3 latach poprzedzających festiwal. W tym roku zacna Kapituła festiwalu przyzna 3 równorzędne statuetki za ciekawe, niepowtarzalne pomysły - podróże małe i duże! Dla nas liczy się Wasza opowieść, przekaz jaki chcecie dać kapitule i widowni podczas festiwalu. Do konkursu zachęcamy tych którzy odbyli podróże społeczne, niestandardowe z fajnym pomysłem i przesłaniem oraz takie, które Wam wydają się inspirujące dla innych! Nie musicie wspinać się na ośmiotysięczniki aby startować w konkursie! Chcemy inspirować naszych widzów i o to głównie chodzi w Bydgoszczy.

Gala wręczenia nagród odbywa się w ostatni wieczór festiwalu w Bydgoszczy.

Regulamin i warunki zgłoszenia do Statuetki im. Tony’ego Halika.

 1. Termin składania zgłoszeń wraz z prezentacją do aktualnej edycji upływa 31 lipca 2024 r.
 2. Nie ma ograniczenia wieku.
 3. Jedyną osobą prawną przyznawania Statuetek im. Tony’ego Halika jest organizator Bydgoskiego Festiwalu „Podróżnicy”. Przyznawane są trzy nagrody główne, Statuetki im. Tony Halika (3 przez Kapitułę).
 4. Zgłoszenia do Statuetki im. Tony Halika 2024 można przysyłać zgodnie z formularzem.
 5. Jedna podróż/wyprawa może być zgłoszona do nagrody im.Halika tylko RAZ!!!
 6. Gala wręczenia statuetek odbędzie się we 21 września 2024 r. w Bydgoszczy.
 7. Laureaci ‚HALIKÓW’ z poprzednich edycji mogą zgłosić swoje projekty TYLKO poza konkursem o statuetki (zapraszamy do występu LIVE i wysyłania swoich propozycji na adres festiwalpodroznicy(małpa)gmail.com)
 8. Zgłaszana do nagrody podróż, to wyprawa zakończona do max 3 lat przed zgłoszeniem do festiwalu.
 9. Zgłoszenia są przyjmowane za pośrednictwem formularza, przesłanego na adres poczty internetowej podpisanego przez Zgłaszającego, z załączonymi 3-4 zdjęciami w formacie max. 1,5mb (jedno zdjęcie).
 10. W przypadku zgłoszenia wyprawy przez osobę trzecią, organizator zwróci się do kandydata o przesłanie podpisanego zgłoszenia.
 11. Głównym celem imprezy jest popularyzacja ciekawych, inspirujących podróżniczych projektów/wyjazdów/wycieczek. Wraz ze zgłoszeniem konieczne jest zgłoszenie prelekcji podczas festiwalu. Prelekcja jest nierozłączna z pokazem slajdów podczas jej trwania. Przewidziany czas prelekcji to 30- 45 minut według organizatora.
 12. Organizator dopuszcza możliwość przyznania dodatkowych nagród.
 13. Organizator zastrzega sobie możliwość nie przyjęcia zgłoszeń, które są niezgodne z formułą festiwalu i nie zgadzają się z jego przesłaniem oraz takie, które nie są wiarygodne i poddają wątpliwość swojej autentyczności.

 

Zgłoszenia udziału w Festiwalu „Podróżnicy”:

Wszystkich, którzy podróżują, zapraszamy do podzielenia się wrażeniami ze swoich wypraw podczas trwania festiwalu. Organizatorzy zapraszają do pokazów filmów, wystaw, zdjęć w galerii festiwalu, a także prelekcji tym, którzy nie zgłaszają udziału w konkursie o nagrody Tony Halika.

Pobierz formularz zgłoszeniowy

Prosimy o odesłanie go do nas (do edycji .doc) na adres festiwalpodroznicy@gmail.com oraz zdjęcia w jpg lub link do albumu w google, wysłanie przez wetransfer itp. Zgłosimy się do osób wybranych do wygłoszenia prezentacji LIVE w Bydgoszczy. Będziemy prosili również o wysłanie do nas prezentacji na 7 dni przed festiwalem w Bydgoszczy droga malilowa.

Z podróżniczym uśmiechem,

Stowarzyszenie PODRÓŻNICY

Prawa autorskie

Zgłaszający wyraża zgodę na nieodpłatne przekazanie Organizatorom zgody niewyłącznej na wykorzystywanie dostarczonych materiałów tekstowych i fotografii. Na podstawie wyrażone pisemnej zgody Organizator zastrzega sobie prawo do ich wykorzystywania w przyszłości, w materiałach drukowanych, nośnikach elektronicznych, na stronach internetowych oraz przekazywania w celach promocyjnych i informacyjnych, w środkach masowego przekazu,
w prasie drukowanej, radiu, telewizji i innych wydawnictwach, zawartych zgodnie
z obowiązującym w Polsce prawem autorskim. Udzielenie zgody autorskiej nie ogranicza swobody Zgłaszającego do korzystania z autorskich praw majątkowych do udostępnionych materiałów. Bezpłatne wykorzystanie materiałów będzie użyte wyłącznie do promocji dokonań laureatów.

 

Wszelkie pytania, uwagi i sugestie prosimy kierować nasz mail.

HalikiZgłoszenia

Nasi sponsorzyPartnerzy festiwalu

Wydarzenie współfinansowane ze środków miasta Bydgoszczy

Wydarzenie współfinansowane przez Województwo Małopolskie

        

 

                            

 

Partner Główny Festiwalu Podróżnicy

 

 

Wydarzenie współfinansowane ze środków Miasta Bydgoszczy