Pod archiwum

2021 rok czyli XI edycja bydgoskiego Festiwalu Podróżnicy była wyjątkowa. 

Naszym gościem specjalnym w 2021 roku była Elżbieta Dzikowska, która wspominała swoje życie u boku męża Halika i po raz dziesiąty wraz z Kapitułą Podróżników wręczyła nasze rzeźby kolejnym podróżnikom. 2021 rok to 100-lecie narodzin naszego Patrona i jego 25. rocznica śmierci oraz pierwsza rocznica śmierci naszego przyjaciela Aleksandra Doby (pierwszego nagrodzonego Halikiem i tę nagrodę odebrał w 2012 roku z rąk pani Dzikowskiej). Wraz z Łukaszem Wierzbickim odbyliśmy piękną podróż pełną anegdot o Olku Dobie. Przemek Kossakowski wraz z bydgoszczanką Paulą Rakowską przedstawił kulisy programu Down The Road. Zaś Leszek Cichy wrócił do 1981 roku gdy wraz z
Krzysztofem Wielickim zdobył najwyższy szczyt świata zimą. XI edycja choć za nami pozostaje żywo w pamięci!
Wystawa Piotra Ulanowskiego pokazująca piękno Bydgoszczy wzbudzała wielki zachwyt i zachęcała do odwiedzin. Wystawa Elżbiety Dzikowskiej "świat w miniaturze" fascynowała.

Strefa expo z autami jak Fiat 125p Złombol Wojtka, Ogórek Z Calluna Trip Agi i Bartka czy nowoczesne kampery Flugo były przez Was oblegane, inspirowały do podróży.

Fotobudka i darmowe zdjęcia na pamiątkę, magnesy od Smart Foto Lab, warsztaty fotograficzne z Olympusem, stoiska z książkami, strefa autorska.

Cudowni prelegenci

 

 

 

Nasi sponsorzyPartnerzy festiwalu

Wydarzenie współfinansowane ze środków miasta Bydgoszczy

Wydarzenie współfinansowane przez Województwo Małopolskie

        

 

                            

 

Partner Główny Festiwalu Podróżnicy

 

 

Wydarzenie współfinansowane ze środków Miasta Bydgoszczy